HYGIENA A DEZINFEKCE BUDOUCNOSTI
HYGIENA A DEZINFEKCE BUDOUCNOSTI
  27 29 25 267
Doprava nad 3000 Kč (bez DPH) ZDARMA

Proč nakupovat na agens.cz

Dezinfekční, čistící a mycí prostředky s doplňkovým praktickým příslušenstvím špičkové německé společnosti Schülke, v posledních desetiletích významně rozšiřily prostřednictvím firmy AGENS J.D. - Ing. Josef Dědič nabídku moderně koncipovaných prostředků v naší zdravotnické a uživatelské praxi. Výrobky se vyznačují svým složením především respektováním příslušných požadavků na ekologii, biologickou odbouratelností, splňují přísné zkoušky OECD i schválením výroby dle směrnic GMP.

Společnost Schulke & MAYR GmbH jsme přivedli na český trh po předchozích víc než jeden rok trvajících jednáních , homologacích, studií a ověřování v našich podmínkách na přelomu roku 1992-93, kdy jsme získali výhradní zastoupení pro Českou republiku i s opcí pro SR a s touto exkluzivitou jsme do doby vstupu do EU a dále i poté rozšiřovali postupně šíři, rozmanitost sortimentu i oblasti využití tak, že právě v roce 2017 se dovršilo 25 let spolupráce. Tato dlouholetá praxe navázala v současné době na smluvní spolupráci se SCHULKE / BOCHEMIE.

Za celou tu dobu prokázala praxe a velmi příznivé ohlasy skutečnou špičkovou kvalitu sortimentu. Předpokládáme, že i Vás praxe přesvědčila i v porovnání s jinými přípravky této oblasti o dalších přednostech nabízených výrobků - široké spektrum antimikrobiální účinnosti, schopnost dezinfikovat a čistit v jednom procesu, vynikající snášenlivost s materiály, ale i s pokožkou a sliznicí, toxikologická nezávadnost, z ekonomického hlediska pak nízká nákladovost, cenová výhodnost, spolehlivost. Všechny tyto symptomy spoluvytváří s patentovanými kombinacemi vhodných účinných látek ten nejlepší a velice reálný předpoklad naplnění v záhlaví naznačeného sloganu firmy "hygiena a dezinfekce budoucnosti".

okamžitý servis

poradenské služby

zásilková služba po celé ČR