HYGIENA A DEZINFEKCE BUDOUCNOSTI
HYGIENA A DEZINFEKCE BUDOUCNOSTI
  27 29 25 267
Doprava nad 3000 Kč (bez DPH) ZDARMA

GIGASEPT PAA - přímé použití, flex.endoskopy/5min

zpět na kategorii: NÁSTROJE, INSTRUMENTÁRIUM

Balení: 5 l (kanystr)

Kat. číslo: 195751

Dostupnost: skladem

Kapalný dezinfekční přípravek na bázi kyseliny peroctové určený pro druhý a vyšší stupeň dezinfekce flexibilních endoskopů a termolabilního operačního instrumentária.

Určený k přímému použití.

914 Kč    (s DPH: 1 106 Kč)         
GIGASEPT PAA je unikátní patentovaná receptura, vyvinutá speciálně pro dezinfekci předem předčištěných flexibilních endoskopů, oftalmologického a operačního instrumentária z nerezové oceli a příslušenství z temolabilních materiálů. Vhodný pro manuální dezinfekci nebo dezinfekci
v poloautomatických dezinfektorech.

- Neobsahuje aldehydy
- Plné spektrum účinnosti
- Zabraňuje tvorbě biofilmu
- Bez aktivace, okamžitě k použití

NÁVOD NA POUŽITÍ:
Gigasept PAA se používá neředěný (není potřebná aktivace roztoku).
Roztok je stabilní 7 dní nebo 50 cyklů. Účinnost pracovního roztoku se průběžně kontroluje pomocí testovacích proužků Gigasept PAA Test stripes.

Přípravek se aplikuje na suché a předem předčištěné zdravotnické prostředky (bez organické zátěže a zbytků čistících a dezinfekčních látek). Očištěné a suché zdravotnické prostředky se vloží do pracovního roztoku, tak aby byly ponořeny všechny duté části a nevznikaly v nich vzduchové bubliny. Po uplynutí expoziční doby zdravotnické prostředky vyjměte z roztoku, důkladně opláchněte vodou (kvalita vody je závislá od stupně dezinfekce: Sterilní / Aqua purificata / pitná voda.

Dodržujte předepsanou dobu expozice!!!